Lestijden overzicht 2023/2024

GVK Lestijden Voeghoutenstraat / Turnhal

Maandag
19.00 – 20.00 uur Gym dames (grond gym) Annie
18.45 – 20.15 uur Bovenbouw turnen in de turnhal LEDENSTOP Danni en Liset of Lotte
Dinsdag
16.45 – 18.15 uur Onderbouw turnen LEDENSTOP Danni, Lindy en Liset
18.15 – 19.45 uur Middenbouw turnen LEDENSTOP Danni en Liset
     
Woensdag
10.45 – 11.45 uur Ouder en kind gym
1,5 – 4 jaar
Annie
15.30 – 16.15 uur Gym onderbouw
groep 1 t/m 3
Jordy
16.15 – 17.15 uur Gym middenbouw
groep 3 t/m 5
Jordy
17.15 – 18.15 uur Gym bovenbouw
groep 5 t/m VO
Jordy
18.30 – 19.30 uur Freerunning Jordy
19.45 – 20.45 uur Gym dames en heren (volleybal) Annie
Donderdag
18.30 – 19.30 uur Wedstrijdgroep 1 Jazz dance Mandy- tijdens haar verlof door Samantha
19.30 – 20.30 uur Wedstrijdgroep 2 Jazz Dance Mandy- tijdens haar verlof door Samantha
16.00 – 18.00 uur Middenbouw turnen in de turnhal
(Koriander 31)
Rosalie en Lindy
18.00 – 20.00 uur Bovenbouw turnen in de turnhal
(Koriander 31)
Rosalie en Liset

GVK Lestijden Lauden

Maandag
16.15– 17.15 uur “Streetkidz”
Streetdance   (6 t/m 12 jaar)
Danni
17.15 – 18.15 uur “No Limits”
Streetdance (11 jaar t/m .. jaar)
Danni
18.30 – 19.30 uur (indoor) Bootcamp Nathalie
19.30  – 20.30 uur Zumba Nathalie
Dinsdag
9.00 – 10.00 uur

Pilates in sporthal de Zon, zaal Treffers LEDENSTOP

Nuria
19.00 – 20.00 uur Jazz-dance dames Tirza
20.00 – 21.00 uur Jazz-dance gevorderden Tirza
Donderdag
9.00 – 10.00 uur Pilates Nuria

18.00 – 19.00 uur

TIJDELIJK 18.15-19.15 uur

Freerunning  Nick
19.15 – 20.15 uur Full body Danni
20.15 –21. 15 uur Jumping STOP- bij voldoende deelname start in 2024
Vrijdag
14.30 – 15.15 uur Jazz 1 (4 t/m 7 jaar) Romy
15.15 – 16.00 uur Jazz 2 (6 t/m 8 jaar) Romy
16.00 – 16.45 uur Jazz 3 (7 t/m 9 jaar) Romy
16.45 – 17.30 uur Jazz 4 (9 t/m 11 jaar) Romy
17.30 – 18.30 uur Jazz 5 (10 t/m 14 jaar) Romy
     
Zaterdag
09:45 – 10:30 uur Peuterdans Romy

Inschrijven voor het volgen van lessen / lidmaatschap kan via dit formulier