Lestijden overzicht 2021/2022

GVK Lestijden Voeghoutenstraat / Turnhal

Maandag
19.00 – 20.00 uur Gym dames (grond gym) Groep
20:00 – 21:00 uur Gym dames Groep
Dinsdag
16.30 – 18.00 uur Voorselectie turnen Beau
16.30 – 18.30 uur Jeugdselectie turnen Beau
Assistent Jaylin
18.30 – 20.00 uur Selectie turnen Beau
Woensdag
10.45 – 11.45 uur Ouder en kind gym
1,5 – 4 jaar
Groep
16.30 – 17.30 uur Gym onderbouw
groep 1 t/m 4
Jordy
17.30 – 18.30 uur Gym bovenbouw
groep 5 t/m 8
Jordy
18.45 – 19.45 uur Freerunning Jordy
Nu van
19.45 – 20.45 uur
Gym dames en heren (volleybal) Groep
Donderdag
16.30 – 18.00 uur Wedstrijdgroep 1 Jazz dance Shirelle & Romy
18.00 – 19.30 uur Wedstrijdgroep 2 Jazz Dance Shirelle
19.30 – 21.00 uur Excellent Jazz Dance Shirelle
16-30 – 18.00 uur Jeugdselectie turnen in de turnhal
(Koriander 31)
Rosalie en Beau
Assistent Lindy
18.00 – 20.00 uur Selectie turnen in de turnhal
(Koriander 31)
Rosalie en Beau

GVK Lestijden Lauden

Maandag
17.00 – 17.45 uur “Streetkidz”
Streetdance   (6 t/m 12 jaar)
Christel
17.45 – 18.30 uur “No Limits”
Streetdance (10 jaar t/m 16 jaar)
Christel
18.30 – 19.30 uur (indoor) Bootcamp Nathalie
19.30  – 20.30 uur Zumba Belinda
20.30 – 21:30 uur Jumping Stop wegens onvoldoende deelname
Dinsdag
8.30 – 9.30 uur Yoga / Pilates Diny
9.30 – 10.30 uur Yoga / Pilates Diny
19.00 – 20.00 uur Jazz-dance gevorderden Tirza
20.00 – 21.00 uur Jazz-dance dames Tirza
Donderdag
16.30 – 17.30 uur Freerunning groep 1 Boaz
17.30 – 19.00 uur Freerunning Selectie Boaz
19.15 – 20.15 uur Full body Belinda
20.15 –21. 15 uur Jumping Belinda
Vrijdag
14.30 – 15.15 uur Jazz 1 (4 t/m 7 jaar) Romy
15.15 – 16.00 uur Jazz 2 (6 t/m 8 jaar) Romy
16.00 – 16.45 uur Jazz 3 (7 t/m 9 jaar) Romy
16.45 – 17.30 uur Jazz 4 (9 t/m 11 jaar) Shirelle
17.45 – 18.45 uur Jazz 5 (10 t/m 14 jaar) Shirelle
18.45 – 19.45 uur Jazz 6 ( 13 t/m 17 jaar) Shirelle
19.45 – 20.45 uur
19.45 – 21.15 uur
Jazz 7 ( 16+ )
i.c.m.  Wedstrijdgroep 3
Shirelle
Zaterdag
09:45 – 10:30 uur Peuterdans Romy