Lestijden overzicht 2019/2020

GVK Lestijden Voeghoutenstraat / Turnhal

Maandag
15.00 – 16.00 uur Gym 3.5 – 5 jaar Beau
16.00 – 17.00 uur Gym 6 – 9 jaar Beau
17.00 – 18.00 uur Gym 9 – 12 jaar Beau
18.00 – 19.00 uur Gym 10 jaar t/m groep 8 Beau
19.00 – 20.00 uur Gym dames (grond gym) Groep
20:00 – 21:00 uur Gym dames Groep
Dinsdag
15.30 – 17.00 uur Voorselectie turnen Beau
17.00 – 19.00 uur Jeugdselectie turnen Beau & Dewy
18.30 – 20.00 uur Selectie turnen ≥12 jaar Beau
Woensdag
10.45 – 11.45 uur Ouder en kind gym 1,5 – 4 jaar Annie
16.00 – 17.00 uur Freerunning 1 Tim
17.00 – 18.00 uur Freerunning 2 Tim
18.00 – 19.00 uur Gym 9 jaar t/m groep 8 Tim
20.00 – 21.00 uur Gym dames en heren (volleybal) Groep
Donderdag
16.30 – 18.00 uur Wedstrijdgroep 1 Jazz dance Samantha
18.00 – 19.30 uur Wedstrijdgroep 2 Jazz Dance Samantha
19.30 – 21.00 uur Wedstrijdgroep 3 Jazz Dance Samantha
17-30 – 19.00 uur Jeugdselectie turnen in de turnhal
(Koriander 31)
Rosalie en Beau
19.00 – 21.00 uur Selectie turnen in de turnhal
(Koriander 31)
Rosalie en Beau
Zaterdag
18.30 – 19.30 uur Freerunning 1 Boaz
19.30 – 21.00 uur Freerunning 2 Boaz

GVK Lestijden Lauden

Maandag
16.00 – 17.30 uur “Wicked”
Streetdance selectie
Daniël
17.30 – 18.30 uur “Unlimited Dancers”
Streetdance ( vanaf 14 jaar)
Chantal
18.30 – 19.30 uur (indoor) Bootcamp Nathalie
19.30  – 20.30 uur Zumba Elise
20.30 – 21:30 uur Jumping Elise
Dinsdag
9.00 – 10.00 uur Yoga / Pilates (ledenstop) Diny
16.00 – 16.45 uur “Streetkidz”
Streetdance   (6 t/m 10 jaar)
Daniël
16.45 – 17.30 uur “No Limits”
Streetdance (10 jaar t/m 14 jaar)
Daniël
18.30 – 20.00 uur Jazz-dance selectie Tirza
20.00 – 21.00 uur Jazz-dance dames Tirza
Donderdag
19.15 – 20.15 uur Full body Nathalie
20.15 –21. 15 uur Jumping Nathalie
Vrijdag
14.30 – 15.15 uur Jazz 1 (4 t/m 7 jaar) Samantha & Romy
15.15 – 16.00 uur Jazz 2 (6 t/m 8 jaar) Samantha en Romy
16.00 – 16.45 uur Jazz 3 (7 t/m 9 jaar) Samantha en Romy
16.45 – 17.30 uur Jazz 4 (9 t/m 11 jaar) Samantha en Romy
17.45 – 18.45 uur Jazz 5 (10 t/m 14 jaar) Samantha
18.45 – 19.45 uur Jazz 6 ( 13 t/m 17 jaar) Samantha
19.45 – 20.45 uur Jazz 7 ( 16+ ) Samantha
Zaterdag
09:45 – 10:30 uur Peuterdans Romy